Klinika Okulistyczna Zbigniew Wyrzykowski


93-113 Łódź, Milionowa 55

Numer telefonu: 605135005

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Soczewki fakijne


Soczewki fakijne

Wiele osób cierpi na krótkowzroczność czy dalekowzroczność. Wymagają one wówczas właściwej korekcji i odpowiedniej profilaktyki.  Choć są to jedne z najczęściej spotykanych wad, nie należy ich bagatelizować. Rozwiązaniem może być zabieg chirurgiczny. Jedną z innowacyjnych metod są soczewki fakijne, za pomocą których można skorygować problemy z widzeniem. Na czym polega taki zabieg? Gdzie można go wykonać?

Wchodząc na stronę wyrzykowski.net, możesz zapoznać się z ofertą kliniki okulistycznej zlokalizowanej na terenie Łodzi i okolic. Doświadczona kadra zadba o to, żeby wizyta odbyła się bezstresowo i bezboleśnie. Oferta skierowana jest do osób, które zmagają się z różnymi schorzeniami, a przy tym chcą poddać się innowacyjnemu zabiegowi, który może znacznie przyczynić się do poprawy jakości ich życia.

Klinika prowadzona jest przez specjalistę chorób oczu, który zdobywał doświadczenie, pracując w wielu prestiżowych ośrodkach za granicą. Jeśli zatem cierpisz na krótkowzroczność, możesz skontaktować się z ośrodkiem za pomocą formularza dostępnego na wyżej podanej stronie lub telefonicznie.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

wyprawkowy


Słoneczna 37, Brzeziny

Zobacz >

ŻYJ ŁATWIEJ


Kochanowskiego 38, Konstantyn Łódzki

Zobacz >

Travicom.PL


Sienkiewicza 46, Dobroń

Zobacz >