Wiki Przeprowadzki


02-106 Warszawa, Pawińskiego 28

Numer telefonu: +48 537 115 518

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Taxi bagażowe w Warszawie - Bielany


Taxi bagażowe w Warszawie - Bielany

Nieważne, czy potrzebujesz przewieźć konkretny towar na Bielany, czy może jesteś zainteresowany kompleksowymi usługami przeprowadzkowymi na Mokotów albo na Wilanów, czy na Żoliborz, firma Wiki Przeprowadzki zrobi to szybko i sprawnie. Rekomendowana firma posiada taxi bagażowe, działające na warszawskich Bielanach oraz między innymi dzielnicami. Nie musisz się o nic martwić, doświadczony personel zadba o najmniejszy szczegół, od zabezpieczenia bagażu, do jego wniesienia w miejscu docelowym.

Cennik usług za taxi bagażowe jest bardzo atrakcyjny, a koszty usługi klient poznaje na samym początku, żeby na końcu nie było nieporozumień.

Możesz zamówić samą usługę transportową, ale jeśli masz życzenie, aby firma zajęła się kompleksowym przewozem towaru, musisz to zgłosić wcześniej, wtedy personel przygotuje folie, kartony, koce czy różne taśmy do klejenia, które posłużą do zabezpieczenia bagażu.

Użytkownik ensoumpe dodał komentarz Ocena 3
W Warszawie trudno o lepszych specjalistów od przewozu czy przeprowadzek. Świadczone przez nich usługi są w dobrej cenie oraz w wysokim standardzie - już na pierwszy rzut oka widać, że znają się na swoim fachu.
Opublikowano: 2019-04-26 11:48:09

Pobliskie firmy:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Zobacz >

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Zobacz >

Psycho-med


Trakt Brzeski 80, Warszawa

Zobacz >