Serwismasztow.pl


44-348 Podbucze, Bukowa 9

Numer telefonu: 518 217 919

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Maszty flagowe


Maszty flagowe

Prezentowany podmiot jest zarządzany przez Piotra Prochaska. Firma oferuje kompleksowe usługi produkcji, montażu i naprawy masztów flagowych różnego typu. Do wyboru są modele teleskopowe, fasadowe, które mogą być wykonane z aluminium lub włókna szklanego.

Wszystkie konstrukcje są wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych. To uniwersalne produkty, które mogą zostać wykorzystane na potrzeby marketingowe. Maszty flagowe znajdują również zastosowanie w takich instytucjach jak kościoły, straż pożarna, urzędy państwowe i samorządowe, jednostki dyplomatyczne.

Nowoczesny park maszynowy oraz wysokie kwalifikacje zatrudnionych  pracowników pozwalają na precyzyjną obróbkę i spawanie profili aluminiowych. Dzięki temu firma oferuje również estetyczne banery, tablice reklamowe i systemy wystawiennicze z wydrukami na bardzo trwałych i zabezpieczonych foliach.

Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej serwismasztow.pl. Klikając ten link, można zapoznać się z wykonanymi realizacjami.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Galter meble biurowe i metalowe s.c.


Legionów 9, Dąbrowa Górnicza

Zobacz >

Malaya Sp. z o.o.


Mickiewicza 18, Racibórz

Zobacz >

tapetuj.pl Sklep internetowy


Sienkiewicza 48b, Tarnowskie Góry

Zobacz >