kamien.pl MODECO STONE sp. z o.o.


51-501 Wrocław, Zaściankowa 4

Numer telefonu: +48 513 101 601

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Blaty konglomerat Wrocław


Blaty konglomerat Wrocław

Aby mieć pewność, że blaty w kuchni będą wyglądać elegancko, warto skorzystać z oferty renomowanej firmy MODECO STONE. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilkunastu lat działalności na rynku przedsiębiorstwo doskonale trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować kompleksowe usługi oraz atrakcyjne ceny.

Konglomerat kwarcowy to materiał, który doskonale sprawdzi się w kuchni lub łazience. Płyty wyróżniają się estetycznym wyglądem, różnorodną kolorystyką, więc będą pasować zarówno do pomieszczeń urządzonych w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu. Poza tym są wytrzymałe, mają nieporowatą strukturę, co zapobiega rozwojowi bakterii oraz ułatwia czyszczenie.

Warto zaznaczyć, że blaty z konglomeratu we Wrocławiu oraz okolicy można zamówić wraz z montażem. Koszt zależy od różnych czynników i jest ustalany indywidualnie po zapoznaniu się z wymaganiami zleceniodawcy. Szczegółowe informacje na temat świadczonych usług oraz dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

yv design


Jackowskiego 57D, Wrocław

Zobacz >