Ebordi s.c.


62-023 Gądki, Poznańska 3

Numer telefonu: 666 232 457

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://ebordi.pl/ - dwustronna taśma montażowa


https://ebordi.pl/ - dwustronna taśma montażowa

Poszukując wydajnych i skutecznych rozwiązań montażowych, warto odwiedzić sklep internetowy, dostępny pod adresem: ebordi.pl. Można tam nabyć różnorodny asortyment, w tym między innymi taśmę do montażu. Jest ona niezaprzeczalnie godna uwagi i zainteresowania, gdyż spełnia swoją funkcję na najwyższym poziomie.

Prezentowana taśma dwustronna montażowa dedykowana jest rozmaitym materiałom - można wykorzystać ją do klejenia drewna, ceramiki, szkła, a także tworzyw sztucznych. Gwarantuje skuteczny montaż i długotrwałą efektywność. Jest odporna na oddziaływanie wysokich temperatur, a ponadto można zastosować ją na nierównych i chropowatych powierzchniach. Można zatem uznać, że taśma ta to wszechstronna pomoc w działaniach montażowych, wyjątkowo skuteczna, wydajna i łatwa w użyciu. Warto mieć ją zawsze pod ręką.

Użytkownik Oliwia Tomaszewska dodał komentarz Ocena 3
Ta taśma jest bardzo dobra, nie trzeba wiercić dziur w ścianach tylko użyć jej i jest po kłopocie, a czas zaoszczędzony na wierceniu, dobraniu kołków i odpowiednich wkrętów można zagospodarować pijąc kawę i podziwiając obraz na ścianie.
Opublikowano: 2018-08-01 14:16:29

Pobliskie firmy:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Zobacz >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Zobacz >

BHP-KOMPLEX


Malinowa 22, Komorniki

Zobacz >