Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


02-382 Warszawa, Dickensa 15

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Blackmagic decklink 4k


Blackmagic decklink 4k

Firma Cyfrowa Republika bierze udział w wydarzeniach z branży postprodukcyjnej, filmowej i telewizyjnej. Jako autoryzowany przedstawiciel Blackmagic Design w Polsce organizuje profesjonalne warsztaty prowadzone przez uznanych szkoleniowców, na których uczestnicy mogą zapoznać się ze specyfiką urządzenia oraz nauczyć się ciekawych technik związanych z filmowaniem.

Szeroki asortyment sklepu pozwala zaoferować sprzęt czy akcesoria niezbędne do realizacji, edycji i emisji materiału filmowego. Dzięki dynamicznemu rozwojowi firma współpracuje z takimi producentami jak: Tangent Devices, Samyang, Tilta czy Switronix specjalizującymi się w produkcji dodatkowego zasilania, a także najwyższej jakości obiektywów fotograficznych i filtrów.

Oferta skierowana jest do każdego, kto interesuje się filmowaniem, edycją wideo czy montażem, a także dla tych, którzy chcieliby wyposażyć swoje studio w profesjonalny sprzęt wysokiej jakości lub pracują w branży postprodukcyjnej. Zajrzyj na stronę i przyjrzyj się ofercie kart Blackmagic DeckLink 4K oraz innych modeli o różnej specyfikacji technicznej.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Zobacz >

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Zobacz >

Psycho-med


Trakt Brzeski 80, Warszawa

Zobacz >