Biocent Sp. z o.o.


20-149 Lublin , Do Dysa 5

Numer telefonu: 517466370

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://biocent.com.pl | Separator koalescencyjny


http://biocent.com.pl | Separator koalescencyjny

Wody deszczowe i roztopowe wymagają zazwyczaj specjalistycznego oczyszczenia. Szczególnie w takich miejscach jak autostrady i drogi, parkingi, myjnie, warsztaty samochodowe, składy magazynowe ulegają zanieczyszczeniu substancjami ropopochodnymi. Nowoczesne technologie umożliwiają oddzielenie i magazynowanie olejów czy ścieków, i tym samym oczyszczenie wód. Takie funkcje pełni m.in. separator koalescencyjny dostępny w ofercie firmy Biocent. Przedsiębiorstwo cenione jest przez wielu klientów za dostarczanie nowoczesnych urządzeń do instalacji kanalizacyjnych i melioracyjnych. Separatory dostępne w ofercie firmy cechują się wysoką skutecznością.

Firma prowadzi sprzedaż separatorów o różnych parametrach. Specyfikację poszczególnych modeli sprawdzisz na stronie biocent.com.pl. Wybierając usługi przedsiębiorstwa, możesz liczyć na fachową pomoc.

Użytkownik yigil dodał komentarz Ocena 4
Biocent to kompleksowe rozwiązania w dziedzinie oczyszczania i zagospodarowania ścieków. Ich produkty słyną z innowacyjności - dla nas są jednymi z lepszych w branży. :)
Opublikowano: 2019-04-09 11:14:44

Pobliskie firmy:

FotoRAZEM


Smyczkowa 4, Lublin

Zobacz >

PolSpray


aleja Warszawska 150, Lublin

Zobacz >

OSTROWSKI LESZEK S.Q.L.


Gen. Władysława Sikorskiego 42, Lublin

Zobacz >