AC Telekontrakt PHU


60-512 Poznań, Jackowskiego 34

Numer telefonu: (61) 848-31-31

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

http://www.telekontrakt.pl - Canon naprawa poznań


http://www.telekontrakt.pl - Canon naprawa poznań

Jeśli potrzebna jest Ci naprawa kserokopiarki Canon w Poznaniu, powinieneś odwiedzić firmę, która jest partnerem tej marki. Telekontrakt zajmuje się nie tylko świadczeniem usług serwisowych, ale również sprzedażą kserokopiarek, drukarek i ploterów.

W ofercie można znaleźć wydajne kserokopiarki, które pozwalają nie tylko na czarno-biały wydruk, ale również na kolorowy. Sprawdzą się one idealnie w biurach, gdzie codziennie drukowane są stosy wielu dokumentów. Z kolei oferowane plotery znacznie ułatwiają pracę np. nad projektem urządzenia elektrycznego, ponieważ dzięki nim można pracować w chmurze. Niektóre z dostępnych urządzeń są również wyposażone w dysk twardy, który pozwala na sprawne drukowanie skomplikowanych zadań. Na telekontrakt.pl zasięgniesz dodatkowych informacji. Marka Canon to bez wątpienia marka, której warto zaufać.

Użytkownik weartula dodał komentarz Ocena 3
Ten poznański serwis kserokopiarek świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie. Przykład - mieliśmy w firmie awarię ksero i ci serwisanci bez zbędnej zwłoki zajęli się naprawą.
Opublikowano: 2018-06-14 11:50:34

Pobliskie firmy:

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Zobacz >

Ebordi s.c.


Poznańska 3, Gądki

Zobacz >

Meble ARTMET


Łopuszańskiego 14, Rydzyna

Zobacz >