Brolio Sp. z o.o.


62-002 Suchy Las, Obornicka 117

Numer telefonu: +48500119736

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Klinkier Poznań


Klinkier Poznań

Zmieniają się czasy, zmieniają się także gusta i upodobania Polaków. Nie da się również ukryć, że współcześnie Polacy mogą jako społeczeństwo pozwolić sobie na znacznie większy konsumpcjonizm niż kiedykolwiek. Powszechny dostęp do praktycznie wszystkich produktów i usług, o jakich się pomyśli, stwarza zupełnie nowe perspektywy codziennego życia. Dotyczy to też kwestii architektury i stylizacji mieszkań, domów czy biur.

Ponadczasowym, stylowym, a zarazem naturalnym elementem jest cegła. Dostępna w różnych odcieniach, kojarzy się z tym, co trwałe. Wiele osób wykorzystuje ją do stylizacji wnętrz, ogrodzeń czy elewacji domów. Gdzie nie można zastosować pełnej cegły, tam zamawia się płytki klinkierowe na wymiar. Piękne efekty daje również wykorzystanie naturalnego kamienia.

I właśnie klinkier w Poznaniu, podobnie jak naturalny kamień, można zamówić za pośrednictwem firmy brolio.pl. Jest to wyłączny dystrybutor marki Olivier w Polsce. Belgijski producent słynie z naturalnego formowania cegieł najwyższej jakości, dostarcza także inne, naturalne produkty, jak płytka klinkierowa.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

Proctogin


Śmigielska 13, Poznań

Zobacz >

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.


Czarnkowska 7, Poznań

Zobacz >

tesa tape Sp. z o.o.


Gnieźnieńska 32, Poznań

Zobacz >