Advantis


04-860 Warszawa, Wspomnień 18

Numer telefonu: 22 839 79 08

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Business english Warszawa | https://advantis.pl/


Business english Warszawa | https://advantis.pl/

Znajomość języka obcego jest obecnie wymagana nie tylko na kluczowych stanowiskach. W niektórych branżach mile widziane jest posługiwanie się nawet nie jednym, a kilkoma językami obcymi. Nadal jednak podstawą pozostaje język angielski – uznawany i słusznie, za międzynarodowy, pozwalający nawiązać relacje w dowolnym zakątku świata. Szczególnie w biznesie ważne jest posługiwanie się językiem, który otwiera perspektywy współpracy, kontraktu czy zawarcia dobrej umowy.

Trzeba sobie powiedzieć wprost: business english w Warszawie jest wymaganym standardem, jeśli myśli się o rozwoju kariery zawodowej. Jedno to znajomość mowy potocznej i wyrażeń pozwalających na swobodny small talk czy zrobienie zakupów, a drugie – słownictwo związane z konkretną branżą, które umożliwia nawiązanie konwersacji o poważnych tematach na najwyższym poziomie, bez błędów i niedopowiedzeń.

Kurs dla osób zainteresowanych znajomością biznesowego angielskiego oferuje szkoła Advantis, która działa zarówno w Warszawie, jak i Krakowie. Warto poznać jej ofertę i jak najszybciej rozwinąć umiejętności lingwistyczne w praktyce.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Pobliskie firmy:

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Zobacz >

Macromedica Centrum Medyczne


Jurija Gagarina 26, Warszawa

Zobacz >

K&EviTrans


Plac Jana Pawła II 5, Żyrardów

Zobacz >